Mobil Menü

 

Enterogermina ile Mutlu Yıllar

Yılbaşı tatili için planınızı yaptınız mı? Yıl boyu çalışarak yorulan vücudumuzu dinlendirmek için birkaç günlük yeni yıl tatilini değerlendirebilirsiniz. Tatil fırsatınız yoksa, yeni yılı sevdiklerinizle birlikte keyifli bir akşam yemeğiyle karşılayabilirsiniz.

Ancak unutmamak gerekir, tatil veya büyük bir kutlama bağırsak floramızda değişikliklere sebep olabilir. Özellikle de kış mevsimine denk geliyorsa kutlama ertesinde bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Sindirim sistemimiz, hava değişiminden, yolculuktan veya kutlama gecesinde beslenme düzeninin değişikliğe uğramasından etkilenebilir ve bize kötü bir yılbaşı şakası yapabilir. Yeni yılın ilk gününü sindirim sistemi problemleri çekerek geçirmek istemeyiz. Çünkü ne derler bilirsiniz, yıla nasıl başlarsak öyle devam eder!

Enterogermina, içeriğindeki probiyotik mikroorganizmalar sayesinde sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Enterogermina ile yeni yılı dengeli bir sindirim sistemiyle karşılayın, mutlu ve huzurlu bir başlangıç yapın. Sindirim sorunlarını düşünmeden yılbaşı akşamının keyfini çıkarın!