Mobil Menü

  Enterogermina ile dengeli yaşam!

  Düzensiz beslenme, yemek tarzınızın değişmesi, ani sıcaklık değişiklikleri, çevre kirliliği, kullanılan ilaçlar, ameliyatlar, stres ve mekân değişikliği gibi durumlardan ilk önce sindirim sisteminiz etkilenir. Tam bu anlarda probiyotik mikroorganizma içeren Enterogermina, sindirim sisteminizi düzenlemeye ve bağışıklık sisteminizi desteklemeye yardımcı olur. Hem yetişkin hem de çocuklara özel formlarıyla tüm ailenin ihtiyacını karşılar. Takviye edici gıdadır, hastalıkların tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

  Enterogermina’nın içeriği nedir?

  Yetişkin formu su, Bacillus clausii sporları 4X10 cfu*; çocuk formu su, Bacillus clausii sporları 2X10 cfu* içerir.

  Enterogermina nasıl kullanılır?

  Doktorunuz tarafından başka bir şekilde önerilmedikçe hem yetişkin hem de çocuklar için günde 1 kez kullanmanız önerilir. Flakon biçiminde olan ürünü kullanmadan önce çalkalamalısınız. Flakonun içinde yer alan sıvı form; tatsız, renksiz ve kokusuzdur. Flakon çalkalandıktan sonra süt, çay, portakal suyu ve şekerli suya karıştırılıp içilebilir.Düzensiz beslenme, yemek tarzınızın değişmesi, ani sıcaklık değişiklikleri, çevre kirliliği, kullanılan ilaçlar, ameliyatlar, stres ve mekân değişikliği gibi durumlardan ilk önce sindirim sisteminiz etkilenir. Tam bu anlarda probiyotik mikroorganizma içeren Enterogermina, sindirim sisteminizi düzenlemeye ve bağışıklık sisteminizi desteklemeye yardımcı olur. Hem yetişkin hem de çocuklara özel formlarıyla tüm ailenin ihtiyacını karşılar. Takviye edici gıdadır, hastalıkların tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

  Enterogermina nereden satın alınır?

  Taşıma ve saklama koşullarının uygun şekilde sağlandığı eczanelerden satın almanızı öneririz. Satın almak için size en yakın eczaneye buradan ulaşabilirsiniz. Mobil üzerinden yapacağınız aramalarda cihazınızın konumunu açmanız gerekmektedir.