Mobil Menü

 

Bağırsak florası birçok hayati göreve sahiptir. Bağırsak florası bu görevleri, içerdiği farklı iyi bakteri tiplerinin etkileriyle ve iyi-kötü bakterilerin dengesiyle başarmaktadır.

Bağırsaktaki "iyi" bakterilerin sayısı azaldığında vücut için gerekli vitaminlerin ve yararlı maddelerin üretimi azalır. Bozulan bağırsak florası, vücudu zararlı bakteriler ile virüslerin zararlı etkilerinden koruyamaz ve bağırsak florasının eski dengesine geri dönmesi gerekir.

Özellikle antibakteriyel ilaçlar, bağırsaktaki kötü bakterileri etkilediği gibi, iyi bakterilerin sayısını ve genel bakteri çeşitliliğini etkileyebilir. Buna bağlı olarak bağırsak florasının dengesi bozulabilir ve sindirim sistemi sorunları ortaya çıkabilir.

Antibiyotik ile ilişkili ishal, bir antibakteriyel ilacın bağırsak üzerindeki doğrudan tahriş edici etkisinden ve bağırsaklardaki dengenin bozulmasından kaynaklanabilir. probiyotik mikrooganizmalar, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Enterogermina, dünya genelinde 60 yıldan fazla tecrübeye sahip, dünyanın tercih ettiği probiyotik markasıdır. Hiçbir koruyucu, katkı maddesi, laktoz ve glüten içermediği için sindirim sistemini dengelemek ve bağışıklık sistemini desteklemek için güvenle kullanılabilir.

Kullanıma hazır flakonlarda sunulan Enterogermina işe veya okula rahatlıkla taşınabilir ve oda sıcaklığında muhafaza edilebilirSaf suya benzer tatsız, kokusuz ve renksiz yapısı sayesinde hem çocuklar hem de hem yetişkinler tarafından rahatça kullanılabilir.

Çocuk formunun 1 flakonunda 2 milyar, yetişkin formunun 1 flakonunda ise
4 milyar bakteri sporu bulunduran Enterogermina’nın çocuk ve yetişkin formu ile ilgili daha fazla bilgiye websitemizin ilgili alanlarından ulaşabilirsiniz.