Mobil Menü

Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz! Sizlerin yorumları ve görüşleri bizler için çok değerli! Enterogermina Türkiye Sosyal medya hesapları ( Facebook,Twitter,Instagram ve Youtube) Enterogermina ve sağlık ile ilgili konularda takipçileriyle iletişimde kalmak için kullanır. Bu hesapları takip eden tüm kullanıcılar ilgili sosyal medya platforumunun ve Enterogermina Sosyal medya sayfalarının kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır. Konuyla ilgili tüm sorularınızı https://enterogermina.com.tr/iletisim adresine gönderebilirsiniz.

1. Sorularınızı ve fikirlerinizi bizle paylaşmaktan çekinmeyin. Sizlerin fikrine değer veriyoruz ve sizlerle iletişimde kalmak için buradayız. Siz bize sorularınızı gönderin, biz elimizden gelen en hızlı şekilde size dönüş sağlayalım.

2. İletişimde karşılıklı saygı çok önemlidir. Yasadışı, tehditkar, karalama içeren, toplumun ahlak kurallarına aykırı, pornografik, politik ve konu ile alakasız yazılar söz konusu olduğunda Enterogermina Türkiye sosyal medya ekibi bunları ilgili sosyal medya hesabından kaldırıp söz konusu kullanıcıları engelleyecektir.

3. Lütfen sayfamızı kendi ürününüzün veya hizmetinizin reklamını yapmak için kullanmayın.

4. Enterogermina Türkiye bu sayfadaki takipçi içeriklerinden doğabilecek durumlardan sorumlu değildir. Bu sayfa üzerinde yer alan herhangi bir yanlış veya yasadışı bilgiden Enterogermina Türkiye sorumlu değildir.

5. Bu sayfada Enterogermina Türkiye tarafından verilen sağlık ile ilgili bilgiler sadece birer tavsiyedir ve hiç bir tavsiye doktor kontrolünden geçmeden, doktora danışmadan uygulanmamalıdır. Bu sayfadaki bilgilerden yola çıkıp bir rahatsızlığınızı teşhis edemezsiniz. Her zaman sağlıkla ilgili her durumda doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Bu sayfadan kendiniz tavsiye almamanız gerektiği gibi, başkalarına da tavsiye sevmeyiniz.

6. Bu sayfada yer alan tüm görseller, videolar ve herhangi bir materyal “takipçi tarafından yaratılan içerik” kategorisine girmektedir ve Enterogermina Türkiye ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır.

7) Enterogermina Türkiye sadece bu sayfaya koyulan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda bilgi verebilir fakat kesinlikle bu bilgileri destekleyip hiç bir kullanıcısına tavsiye edemez. Bu sayfada yer alan bilgilerle yola çıkmadan önce doktorunuza danışınız.

8) Takipçiler tarafından yaratılan sosyal medya içeriklerinde gizlilik yoktur. Bu sebeple buraya attığınız her yorumda telif hakları olmayan yorumlarınızı bize veriyorsunuz. Enterogermina Türkiye, kendi sayfasında diğer kullanıcıların yorumlarından oluşabilecek takipçi yaratımlı içeriklerin her türlü üretimini, paylaşımını ve promosyonunu saklı tutar. Bu içerikler pazarlama için kullanılabilir ve bu içeriklerle ilgil yasal hakkını saklı tutabilir.

9) Bu sayfada Enterogermina ürün muadillerinden bahseden içerikleri silme hakkını Enterogermina Türkiye ekibi saklı tutar.

10) Enterogermina Türkiye bu kuralları değiştirme hakkını saklı tutar.