Mobil Menü

 

Bağırsak florası birçok hayati göreve sahiptir. Bağırsak florası bu görevleri, içerdiği farklı iyi bakteri tiplerinin etkileriyle ve iyi-kötü bakterilerin dengesiyle başarmaktadır.

Özellikle diyet değişikliği mikrobiyotadaki iyi ve kötü bakteri dengesinde değişikliğe sebep olabilir ve bağırsak florasının dengesi bozulabilir.

Bağırsaktaki "iyi" bakterilerin sayısı azaldığında vücut için gerekli vitaminlerin ve yararlı maddelerin üretimi azalır. Bozulan bağırsak florası, vücudu zararlı bakteriler ile virüslerin zararlı etkilerinden koruyamaz ve bağırsak florasının eski dengesine geri dönmesi gerekir.  probiyotik mikrooganizmalar, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Enterogermina, dünya genelinde 60 yıldan fazla tecrübeye sahip, dünyanın tercih ettiği probiyotik markasıdır. Hiçbir koruyucu, katkı maddesi, laktoz ve glüten içermediği için sindirim sistemini dengelemek ve bağışıklık sistemini desteklemek için güvenle kullanılabilir.

Kullanıma hazır flakonlarda sunulan Enterogermina işe veya okula rahatlıkla taşınabilir ve oda sıcaklığında muhafaza edilebilir. Saf suya benzer tatsız, kokusuz ve renksiz yapısı sayesinde hem çocuklar hem de hem yetişkinler tarafından rahatça kullanılabilir.

Çocuk formunun 1 flakonunda 2 milyar, yetişkin formunun 1 flakonunda ise
4 milyar bakteri sporu bulunduran Enterogermina’nın çocuk ve yetişkin formu ile ilgili daha fazla bilgiye websitemizin ilgili alanlarından ulaşabilirsiniz.