Bize Ulaşın

Bize ulaşmak için, lütfen aşağıdaki e-posta formunu kullanın. Mesajlarınızı bekliyoruz. Bu platform kişisel sağlık ile ilgili soru sormak, yan etki raporlamak ve/veya Sanofi grup şirketleri ürünleri hakkında ürün şikayetinde bulunmak, bu ürünlere ilişkin teknik veya tıbbi soru sormak amacıyla tasarlanmamıştır. Benzeri bir durum ile karşılaştığınız hallerde, doktorunuza veya eczacınıza danışmanızı tavsiye ederiz.

Bu sayfa yan etki bildirimleri raporlamak amacıyla tasarlanmamıştır ancak yan etki raporlamanız durumunda, Sanofi Türkiye yasal düzenlemeler doğrultusunda bu bildirimleri kayıt altına alacaktır. Dolayısıyla kişisel verilerinizi kullanarak yan etki bildirimi hakkında detaylı bilgi almak üzere sizinle iletişime geçebilir. Yan etki bildirimlerinizi (0212) 339 10 00 numaralı telefondan firmamıza iletebilirsiniz.

Bir yan etki bildirimi ile ilişkili olarak Sanofi Türkiye ile kişisel verilerinizi kendi rızanız ile paylaştığınızda, Sanofi Türkiye, kişisel verilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır. Yasalar ile uyumlu olacak şekilde kişisel verilerinizi Sağlık Bakanlığı ve Sanofi Türkiye adına bu sayfanın yönetiminden sorumlu olan anlaşmalı firma ile paylaşılabilir. Kişisel sağlık sorularınız ile ilgili doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

Mesleğiniz

Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Aydınlatma Metni’ni okuduğumu, bu kapsamda Sanofi’nin bana özel fırsat ve ayrıcalıklar sunarak bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde bulunmasını ve kişisel verilerimi işlemesini:

Sanofi Türkiye'nin, paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime tercih ettiğim kanallardan özel kampanyalar için ileti göndermesini kabul ediyorum.

E-Posta :
Sms :
Telefon :

Nereden Satın Alabilirim?

Enterogermina'yı eczanelerden reçetesiz satın alabilirsiniz. Size en yakın eczaneyi bulmak için:

Enterogermina web sitesinden çıkmak üzeresiniz.

Bu link yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Sanofi, bu şirket dışı web sitesinin içeriğinden sorumlu değildir. Bu web sitesi Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uymayabilir ve içeriği T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan metinlerden farklı olabilir.

Devam etmek istiyor musunuz?

Devam etmek için tıklayınız.