Mobil Menü

 

 

Floran Ne Renk Kampanya Bilgileri ve Katılım Koşulları

 

 

İşbu Katılım Koşulları, sindirim sistemi dengesine karşı bilgilendirme ve probiyotikler konusunda farkındalık yaratma amacıyla kurulan www.florannerenk.com sitesi üzerindeki testin tamamlanması ile gerçekleşecek yarışmaya ilişkin koşulları belirlemekte olup, aşağıda belirtilen prosedür kapsamında ilgili yarışmaya katılan herkes bu Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş sayılır. MPİ’nin Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmeliğinde sosyal amaçlı piyango/yarışma ve çekilişlerin izne tabi olmadığı belirtilerek, bu tür piyangolar izin kapsamı dışında bırakılmıştır.

1. Kampanya Konusu: Probiyotikler ve Sindirim Sistemi Dengesi

2. Kampanya Dönemi: 20 Kasım – Mart ‘19

3. Kampanyaya Konu Ürün: Enterogermina deneme ürünü

4. Kampanya Kanalı:

a. Sosyal Medya: Enterogermina Facebook hesabı, Enterogermina Instagram hesabı

b. Zubizu: Zubizu üyelerine özel SMS, Push ve E-mail duyurusu

5. Kampanyaya Katılmaya Hak Kazanan Müşteriler  20 Kasım – Mart ’19 tarihleri arasında floran nerenk.com’da ilgili formu dolduran tüm internet kullanıcıları kampanyaya katılmaya hak kazanabilir.

6. Kampanyaya Katılım Koşulları:

 • İstenilen bilgilerin kayıt esnasında doğru girilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Yanlış veya eksik olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder. Katılımcıların bildirdiği irtibat bilgilerinin doğru olmaması nedeniyle talihlilere ulaşılamaması durumundan Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd Şti. sorumlu değildir.
 • Kampanyaya katılım için sitedeki işlemler ücretsizdir.
 • Kampanyaya, 18 yaşından küçükler, Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd Şti. çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz. Katılsalar dahi, ödülleri verilmez.
 • Kampanyaya Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında, KKTC ve yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
 • Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd Şti.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 • Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd Şti. Kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur.
 • Adres, ad soyad, eposta ve/veya cep telefonu başına sadece 1 adet numune yollanır.
 • Kampanyaya katılan herkes, Kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd Şti. tarafından yapılacaktır. Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd Şti. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir ve şartlar yayınlandığı anda katılımcılar açısından bağlayıcıdır. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd Şti. Kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 • Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 • Kampanyaya katılan herkes, Kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd Şti.  tarafından yapılacaktır. Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd Şti. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir ve şartlar yayınlandığı anda katılımcılar açısından bağlayıcıdır. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd Şti. Kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 • Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

7. Hediye edilecek deneme ürünü, müşterilere beyan ettikleri adrese kargo şeklinde gönderilecektir.